Dieet eigenschappen van Beijing kool

Beijing-kool is een groente met delicate lichtgroene bladeren, die worden verzameld in een losse langwerpige kop. De koppen zijn goed opgeslagen en vereisen geen speciale voorwaarden. De samenstelling en het caloriegehalte van Beijing-kool komen in het artikel aan bod.

Dieet eigenschappen van Beijing kool

Kool samenstelling

De Chinezen begonnen kool te verbouwen. Thuis wordt het Petsai of Chinese salade genoemd. In smaak lijkt het op selderij.

Het belangrijkste voordeel van Peking-kool is geconcentreerd in het lichte, vlezige deel van het hoofd. Het heeft zijn sappigheid te danken aan het feit dat het voor 95% uit water bestaat. Voedingswaarde van BZHU per 100 g product is:

  • Eiwit - 1, 1 g;
  • Vet - 0, 3 g;
  • Koolhydraten - 1, 2 g;
  • Vezel - 1, 7 mg.

Het caloriegehalte van Beijing-kool is te verwaarlozen - slechts 16 kcal. Bovendien omvat de samenstelling:

  • Vitaminen A, C, E (tocoferol), K (phylloquinone), PP (nicotinezuur), choline, lycopeen, B2 (riboflafin), B1 (thiamine), B6 ​​(pyridoxine), B5 en B9 (pantotheenzuur en foliumzuur) ;
  • Mineralen - sporenelementen (zout van ijzer, zink, koper, mangaan, selenium), macrocellen (kalium, natrium, jodium, fluor, magnesium, calcium, fosfor);
  • Organische zuren (citroenzuur);
  • Aminozuren - lysine, histidine, isoleucine, omega -3 en -6;
  • Antioxidanten - luteïne, sulforafaan, isothiocyanaat, indool-3-carbinol, zeaxanthine, caroteen;
  • Alkaloïden en natuurlijke suikers.

Vitamine C in de wondergroente van Peking is 2 keer meer dan in een blank familielid en 5 keer meer dan in sla.

Calorie kool

Tabel KBZhU per 100 g eindproduct:

naamCalorieën, kcalEiwitten, gVetten, gKoolhydraten, g
Verse Peking-kool16.01.10.31.2
gekookt66.10.45.11.4
stoven36.83.31.33.4
Gevulde kool met Beijing-kool100.65.45.97.1
Peking Groentesalade32.93.01.79.1
Met zure room76.40.86.41.2
Met mayonaise81.51.26.94.5
Met boter34.80.32.41.1
Met kip69.97.42.02.6

Salades vullen met mayonaise wordt niet aanbevolen, zoals in 1 el. L. Dit product bevat 100 kcal. Zo'n gerecht houdt op dieet te zijn. Het is beter om het te vervangen door zure room, die slechts 20 calorieën bevat.

Nuttige eigenschappen

Kool is erg gezond.

Gevoelige koolbladeren bevatten een recordhoeveelheid voedingsstoffen voor het lichaam.

  • Draagt ​​bij aan de strijd tegen zenuwaandoeningen en stress. De alkaloïde lactucine, die deel uitmaakt van de chemische samenstelling van de groente, is hiervoor verantwoordelijk. Het helpt ook om de bloeddruk te normaliseren en het metabolisme te verbeteren.
  • Verbetert het immuunsysteem en lichamelijke activiteit.
  • Chinese kool wordt aanbevolen voor bloedarmoede. Het bevordert de vorming van rode bloedcellen - bloedplaatjes, vermindert het aantal cholesterolplaques en vertoont al geaccumuleerde.
  • Onmisbaar voor atherosclerose.
  • Beschermt de lever tegen giftig lichaamsvet.
  • Het verrijkt het lichaam met kalium en beïnvloedt daarom het cardiovasculaire systeem gunstig, versterkt de wanden van bloedvaten.
  • Lysine reinigt het bloed en verwijdert onnodige eiwitten. Vitamine B9 helpt de hersenfunctie te herstellen en geheugen te ontwikkelen.
  • Beta-caroteen helpt het gezichtsvermogen te behouden. Chinese kool wordt aanbevolen om de slaap te verbeteren en de bloedsuikerspiegel te normaliseren.

Voor gewichtsverlies

Vanwege het lage caloriegehalte van verse Beijing-kool wordt het veel gebruikt door de mooie helft van de mensheid.

Voedingsdeskundigen raden het ten zeerste aan om mensen met overgewicht te gebruiken. Het is opgenomen in het dieet van de meeste diëten.

Bij een dieet wordt aanbevolen om salades te eten van kool en vetarm vlees (kalkoen, rundvlees, kip) niet meer dan 400 gram per dag. In een week kun je ongeveer 4 kilo afvallen.

Een gast in Beijing wordt meestal rauw geconsumeerd, maar het gebruik van warmtebehandeling schaadt haar waardigheid niet in het minst. De bereide gerechten zijn niet alleen lekker, maar ook licht. Afvallen moet je het caloriegehalte van Beijing-kool weten in 100 g gerechten die op verschillende manieren zijn bereid.

Voor de spijsvertering

Vezel omhult voorzichtig de maagwanden en helpt de werking van het spijsverteringskanaal te verbeteren. Zeldzame vitamine U bevordert de genezing van zweren in de twaalfvingerige darm en maag.

Kool herstelt de darmflora en blokkeert de groei van schadelijke bacteriën. Verbetert de stofwisseling, reguleert de ontlasting, verwijdert gifstoffen uit het lichaam.

Voor de vrouw

Helpt de schoonheid en jeugdigheid van de huid te behouden. Het belangrijkste chemische element in een groente voor de gezondheid van een vrouw is indol, waardoor estradiol een minder gevaarlijke vorm van het hormoon oestrogeen wordt. Dit vermindert het risico op het ontwikkelen van oncologie van de borst en prostaatklier.

Dankzij een rijk vitamine- en mineralencomplex wordt het aanbevolen voor zwangere vrouwen. Een enorm complex van mineralen heeft een gunstige invloed op het functioneren van de nieren, omdat het overtollig vocht uit het lichaam verwijdert en wallen elimineert.

Contra

Pekingkool kan schadelijk zijn. Vanwege het hoge gehalte aan citroenzuur moet met voorzichtigheid worden gebruikt bij mensen met een hoge zuurgraad. Dit kan leiden tot een verstoorde zuurbalans, verergering van zweren, pancreatitis, gastritis, colitis. Zout dat wordt toegevoegd aan een gerecht uit Beijing-kool blokkeert de werking van zwavel en chloor, die helpen de darmen te reinigen en kunnen leiden tot inwendige maagbloeding.

Je kunt niet combineren met zuivelproducten, zoals kwark, kaas, omdat dergelijk voedsel indigestie kan veroorzaken.

Een gezonde volwassene wordt aanbevolen om niet meer dan 150 g per dag te eten. Moeders die borstvoeding geven, moeten de eerste twee maanden na de bevalling geen Chinese groenten eten. Zuigelingen kunnen in kleine porties in het dieet worden geïntroduceerd, geleidelijk tot 100 g.

Aanbevolen

Hoe maak je een kippenvoeder van een rioolbuis
2019
Beschrijving van de komkommersoort van april
2019
Regels voor het planten van aardappelen onder een schop
2019